fbpx

Investor relations

Paradise Lost z nowym teaserem! 22.05.2020 All in! Games zaprezentuje nowy teaser Paradise Lost, gry studia PolyAmorous.

Premiera Paradise Lost na PC zaplanowana jest na 2020 rok. Na konsole tytuł trafi później.

Paradise Lost to gra przygodowa, opowiadająca historię 12-letniego chłopca, który przemierzając pustkowia postnuklearnej Polski trafia na tajemniczy nazistowski bunkier.


All in! Games z radością informuje, że Red Wings: Aces of the Sky debiutuje 21.05.2020 na Nintendo Switch. Tego samego dnia pojawi się też nowy zwiastun gry.

Red Wings: Aces of the Sky to dynamiczna gra arcade osadzona w czasach I wojny światowej. Jako pilot myśliwski, doświadcz zaciętych bitew powietrznych w arcade’owym stylu.

Przenieś się do przełomowego okresu w historii lotnictwa, kiedy odwaga pilotów graniczyła z szaleństwem, i poznaj historię Czerwonego Barona.


Red Wings: Aces of the Sky z datą premiery!

All in! Games ogłasza, że na dzień 21 maja br. zaplanowana została premiera gry Red Wings: Aces of the Sky na Nintendo Switch. Później w tym roku gra trafi też na PC.

Red Wings: Aces of the Sky to dynamiczna gra arcade osadzona w czasach I wojny światowej. Jako pilot myśliwski, doświadcz zaciętych bitew powietrznych w arcade’owym stylu. Przenieś się do przełomowego okresu w historii lotnictwa, kiedy odwaga pilotów graniczyła z szaleństwem, i poznaj historię Czerwonego Barona.


Ghostrunner z nową akcją marketingową, Arboria we wczesnym dostępie na Steam!

All in! Games ogłasza, że na dzień 6 maja br. zaplanowane zostały akcje marketingowe dla gry Ghostrunner. Z kolei już 7 maja odbędzie się premiera gry Arboria we wczesnym dostępie na Steam.

Ghostrunner to to dynamiczna gra akcji osadzona w odległej, cyberpunkowej przyszłości: ci, którzy przetrwali wielką katastrofę, żyją w ostatnim schronieniu ludzkości. Jako cyber-wojownik, walczysz z przeciwnikami w drodze na szczyt wieży, a dzięki mechanice one-hit-one-kill, najdrobniejszy błąd może okazać się śmiertelnie niebezpieczny.

Arboria to trójwymiarowy roguelite RPG. Jako wojownik, Yotun, przemierzasz losowo generowane podziemia i pokonujesz przeciwników przy pomocy Mutacji i Symbiotycznego Oręża. Oba tytuły zyskują coraz większą popularność i mają potencjał, by zainteresować zróżnicowane grono odbiorców.


Zarząd spółki Setanta S.A. z siedzibą w Krakowie („Emitent”) w nawiązaniu do raportów bieżących ESPI nr 8/2019 z dnia 13 czerwca 2019 r. (w którym Emitent poinformował o podpisaniu listu intencyjnego) oraz ESPI nr 9/2019 z dnia 26 czerwca 2019 r. i ESPI nr 15/2019 z dnia 8 sierpnia 2019 r. (w których Emitent poinformował odpowiednio o podpisaniu Porozumienia o podstawowych warunkach transakcji „Term Sheet” i aneksu do tego porozumienia) informuje, iż w dniu 30 września 2019 r. Emitent wraz ze spółką ALL IN! GAMES Sp. z o.o. (ALL IN! GAMES) uzgodnił i podpisał Plan Połączenia Spółek.

Zgodnie z podpisanym Planem Połączenia, połączenie nastąpi w drodze przejęcia przez Emitenta spółki ALL IN! GAMES w trybie określonym w art. 492 § 1 pkt 1) k.s.h., tj. poprzez przeniesienie całego majątku ALL IN! GAMES na Emitenta (połączenie przez przejęcie) w zamian za nowo emitowane akcje emisji połączeniowej, które Emitent wyda wspólnikom ALL IN! GAMES proporcjonalnie do posiadanych przez nich udziałów w kapitale zakładowym ALL IN! GAMES. Połączenie nastąpi na podstawie przepisów k.s.h., dotyczących połączenia spółek kapitałowych, w szczególności na podstawie art. 491-514 k.s.h.

Dla celów połączenia, dokonano wyceny majątków ALL IN! GAMES i Emitenta na określony dzień, tj. na dzień 1 sierpnia 2019 roku dla Emitenta oraz na dzień 1 sierpnia 2019 roku dla ALL IN! GAMES. Podstawą ustalenia zasad przydziału akcji emisji połączeniowej na rzecz wspólników spółki ALL IN! GAMES są raporty z wyceny w odniesieniu do każdej ze Spółek i oświadczenia o stanie księgowym stanowiące załączniki do Planu Połączenia oraz uzgodnienia negocjacyjne obydwu Spółek zawarte w Porozumieniu o podstawowych warunkach transakcji („Term Sheet”) z dnia 26 czerwca 2019 roku (ESPI nr 9/2019 z dnia 26 czerwca 2019 r. i ESPI nr 15/2019 z dnia 8 sierpnia 2019 r.). Zgodnie z otrzymanymi wycenami, wartość Emitenta została oszacowana na kwotę 9 693 450,00 zł, z kolei wartość ALL IN! GAMES na kwotę 331 527 109,54 zł.