fbpx

Relacje inwestorskie Aktualności

Notowania

23 Oct 2020

Gra akcji Ghostrunner, której premiera została zaplanowana na 27 października 2020, będzie w 2021 roku dostępna również na konsolach nowej generacji – informują wydawcy tego tytułu, All in! Games oraz 505 Games.

– Ghostrunner to zaawansowana gra o bardzo wysokiej jakości, która wyciska z konsol obecnej generacji pełnię możliwości. Zdawaliśmy sobie z tego sprawę, więc wiedzieliśmy, że musimy uwzględnić PlayStation 5 lub Xbox Series X w naszej strategii dla tego tytułu. Gracze, którzy zaopatrzą się w urządzenia next-gen będą pod jeszcze większym wrażeniem tego, jak prezentuje się cyberpunkowy świat stworzony przez twórców z One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks – mówi Piotr Żygadło, CEO notowanego na GPW wydawnictwa All in! Games. – Właściciele PlayStation 4 i Xbox One, którzy planują nabycie nowej konsoli, nie muszą czekać z zakupem gry, gdyż w 2021 otrzymają bezpłatny upgrade na PS5 i Xbox Series X – dodaje.

Szczegóły dotyczące konkretnej daty next-genowej premiery Ghostrunnera zostaną podane w późniejszym terminie.

Przypomnijmy, że tytuł będzie dostępny 27 października 2020 na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC w cenie regularnej $29.99 / €29.99 / £24.99 (124zł). Osoby, które skorzystają z przedsprzedaży, będą mogły liczyć na dodatki niedostępne po premierze (m.in. specjalna katana) oraz niższą cenę.

– Możemy być zadowoleni z tego, jakim zainteresowaniem cieszy się Ghostrunner odkąd uruchomiliśmy przedsprzedaż. Dokładniejsze informacje będziemy podawać w późniejszym terminie, ale z rankingu Global Bestsellers na Steam można wywnioskować, że jest to jeden z najlepiej sprzedających się tytułów wchodzących w skład portfolio 505 Games. To czołowy wydawca na świecie, więc ten fakt wiele nam mówi – podsumowuje Piotr Żygadło.