fbpx

Relacje inwestorskie Aktualności

Notowania

10 Nov 2020

Ghostrunner dostępny na Nintendo Switch

Gra akcji Ghostrunner debiutuje dziś na Nintendo Switch – informują wydawcy, All in! Games oraz 505 Games. 27 października tytuł miał swoją premierę na PlayStation 4, Xbox One i PC.   

Gra krakowskiego studia One More Level spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Otrzymała ona 88% pozytywnych opinii spośród ponad 10 tys. recenzji na Steam, a według portalu Metacritic, średnia nota dziennikarzy wyniosła 80/100. Duże zainteresowanie przełożyło się też na wysoką sprzedaż, gdyż już w dniu premiery zwrócił się koszt produkcji, wynoszący 2,5 mln euro.  

Teraz społeczność Ghostrunnera powiększy się jeszcze bardziej, gdyż dołączą do niej miłośnicy Nintendo Switch. Przygotowano dla nich niespodziankę: każdy kto zakupi grę do 10 grudnia otrzyma dwie specjalne katany, którymi będzie mógł walczyć z przeciwnikami. 

Przypomnijmy, że w 2021 roku tytuł będzie dostępny również na konsole nowej generacji, a osobom, które zakupią grę na PlayStation 4 i Xbox One, przysługiwać będzie bezpłatny upgrade, gdy wyjdzie wersja na PlayStation 5 i Xbox Series X. Dokładna data next-genowej premiery zostanie podana w późniejszym terminie.

Ghostrunner to gra akcji, w której gracz wciela się w cyber-wojownika i przemierza ostatni bastion ludzkości, jakim jest wielka wieża-miasto. Zadaniem głównego bohatera jest stawienie czoła wrogom, odkrywanie sekretów super-struktury i pokonanie Klucznika. Pomóc ma w tym zaawansowana technologicznie katana, wystarczająco ostra, by zabijać wrogów jednym ciosem. Gra jest opatrzona dynamiczną ścieżką dźwiękową synthwave autorstwa Daniela Deluxe i wspiera technologię NVIDIA RTX Ray Tracing. Oferuje ona wciągające i zachwycające efekty wizualne, z jakich zwykle korzystają gry kategorii AAA.

Więcej informacji można znaleźć na głównej stronie gry, dostępnej w kilku wersjach językowych, a także Twitterze, Facebooku i Discordzie